?Tentokrát sme sa vybrali na chodník na Zelené pleso, kde sme pomohli s čistením odvodňovacích žliabkov.
☀️Podarilo sa nám ich vyčistiť cca 70. Perfektná tímová práca, príjemné rozhovory, trošku pohybu na čerstvom vzduchu.?♂️?
Tešíme sa na ďalšiu akciu!?




