? Prvý polmaratón je za mnou! ?♀️?
Bolo to nie len o kondičke a prekonaní vlastných limitov, ale hlavne o hlave a odhodlaní nevzdať to, keď prišla kríza. Následne ale perfektný finiš a splnený cieľ, ktorý som si stanovil! Ten pocit po prebehnutí cieľovej čiary je na nezaplatenie! ?
Ďakujem všetkým, ktorí ma podporovali, povzbudzovali a držali palce! ??
Zatiaľ môj najdlhší zabehnutý beh, už teraz sa teším na ďalšiu výzvu – som si istý, že to bude opäť nezabudnuteľné!





